Ana sayfa Medyum ve Medyum Hoca Listesi Medyum Zelal

Medyum Zelal

48
2

Büyük bir ilgi gören medyumlar hakkında sitemizde oldukça fazla bilgiler mevcuttur. Biz de bu yazımızda Medyum Zalal kimdir, Medyum Zalal hakkında, Medyum Zalal yorumları, Medyum Zalal dolandırıcı mı gibi sorulara cevap niteliğini taşıyacak bilgiler mevuttur. Buna ilişkin insanlar çeşitli zamanlarda kendilerince sorular üretmişler ve bu sorulara cevap aramaktadırlar. Bizler de bu ihtiyacı gidermek için çeşitli bilgileri sizler için derledik, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Medyum Zelal Kimdir

Genel anlamda medyumlar kendilerinin küçükken bu işlere atıldıklarından ve küçüklükten bu yana içlerinde olan enerjileri geliştirdiklerini söylemektedirler. Bu gelişimlerini diğer medyumlar gibi Medyum Zelal de insan yararı için kullanmak istediğini dile getirmektedir. Bundan dolayı birçok üstün gücünü de geliştirmeye yönelik hamleler yaptığı bilinmektedir. Çoğu insanın kendisi hakkında görüşü de bu yönde olmuştur. Oldukça fazla kendisini geliştirmeye yönelik bir insan olduğu ve buna ek olarak da bu gelişimini sürekli insanların yararına kullanmayı istediği söylenir. Üstün güçlerinin enerjisini büyülere de çeviren Medyum Zelal, oldukça değişik büyüleri de yaptığı söylenir. Öyle ki, servet ve para büyüsü, ayrılık bozma büyüsü, aşık olma büyüsü, yangın büyüsü gibi çeşit çeşit büyüleri yaptığı bilinir.

Medyum Zelal Yorumları

Bir şeye atılacakken insanlar ardısını arkasını araştırma gereği duymaktadırlar. Buna bağlı olarak sitelerdeki yorum panelleri de oldukça işe yarayan bir şey olmuştur. Medyum Zelal ile ilgili bir deneyiminiz olduysa şayet bizlere bildirebilirsiniz.

Medyum Zelal Dolandırıcı Mı

İnsanların bir işe girerken o iş hakkında bazı şeyleri merak etmesi ve araştırması bir dürtüdür. Bu dürtü özellikle dolandırılma olaylarında oldukça baskın çıkmaktadır. Bir nevi rahatlamadır. Bir yarayı deşmek ve bu yaranın ardını görmek gibidir. İnsanlar da büyüler yaptıracağı yahut bir medyuma danışacağı zaman bu tür sorulara merak salarlar. Medyum Zelal dolandırıcı mı gibi sorular da bu tip sorulardır. Buna ilişkin yorumlar kısımlarımızı okuyabilir ve buradaki bilgilerle sitelerdeki bilgileri karşılaştırabilirsiniz. Böylelikle sorulan soruya da oldukça sağlam bir cevap almış olursunuz.

Medyum Zelal Güvenilir Mi

İnsanlar bir diğer dürtünün de kurbanı olabilirler. Güven duygusu. Genel olarak insanlar arasında az olan bu güven duygusu kendisini medyumlar konusunda da belli etmektedir. İnsanlar bir şeyden medet umdukları zaman güvenlerinin boşa çıkmamasını isterler. Bundan dolayı oldukça sağlam adımlar atmaya çalışırlar. İşte burada da diğer insanların yaşantıları sonucu elde ettikleri deneyimlere bakmak gerekir. Medyum Zelal güvenilir mi sorusuna da bu açıdan bakmak oldukça doğru olacaktır.

İçeriği beğendiniz mi?
[Total: 1 Average: 5]

2 YORUMLAR

  1. 38 yaşındayım eşim de 7 yıl çıktık,baskıcı bir ailede büyüdüm ben, evden çıktığın kabahat giydiğin kabahat oturduğun kabahat kalktığın kabahat hep bir problem hep bir yasak, o ayıp bu günah .Maalesef çok bunalttı lar beni o yüzden evleneyim de kurtulayım dedim ve yağmurdan kaçarken doluya tutuldum resmen severek çok isteyerek evlenmedim yani iyi bir insan olduğuna inandığım için evlendim evlenmez olaydım, arkadaşlar size nacizane tavsiyem hiçbir şey hissetmiyorsanız evlenmeyin sonucu benim gibi hüsran oluyor işte eşime bu durumu 5 aydır anlatmaya çalışıyorum, anlamıyor boşanmak istiyorum boş almıyordu, ben de netten Burak Hocama buldum iletişime geçtim soğutma celbi yaptırdım işlemin hazırlanma süresi 15 gün kargo ile gönderdi bana 43 gündür üstünde taşıyorum toplamda 90 günmüş suresi Ama şu anda gidilat mükemmel,eşim dakika başı beni arardı, Şimdi sadece arada mesaj atıyor ,eve geldiğinde de odasına çekiliyor, yapışık ikiz gibi takılmıyor benimle.. işlem çok etkili, birebir gördüm başka hocalara para kaptırmayın, Burak hoca bu konuda on numara bence

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here