Ana sayfa Medyum Yorumları

Medyum Yorumları

Hemen hemen hepimizin hayatında birbirinden farklı, çeşitli sıkıntıları ve dertleri vardır. Bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için çoğu zaman kendimiz çabalasak da bir yerden sonra gücümüz yetmeyebilir. Ya da bu sıkıntılar asla bizim çözebileceğimiz şeyler olmayabilir. Bu noktada çoğu insan medyum araştırmaları yapmaya başlar. Bu yazımızda medyum araştırmalarının nasıl olması gerektiği ve medyum yorumları hakkında bilgiler vereceğiz.

medyumlar ve medyum yorumları

Medyumlar Ve Yorumları Üzerine

Medyum yorumları medyum araştırmalarında kişinin dikkat etmesi ve özenle okuması gereken şeylerdir. Çünkü yorumlar sayesinde ancak bahsi geçen medyumun gerçekten de kim olduğunu anlayabiliriz. Medyum araştırması yaparken ilk olarak şunlara dikkat etmelisiniz:
• Medyumun kim olduğunu öğrenin. Ne kadar süredir bu işi yapıyor, hangi büyüleri yapıyor gibi sorularınıza cevap arayın. Medyum dolandırıcı mı, sahtekar mı, güvenilir mi gibi soruları sonrasında incelemeye başlayabilirsiniz.
• Medyum yorumları araştırmanın en önemli parçasıdır. Medyumlar hakkındaki gerçek kişiler tarafından yazılan medyum yorumları size doğru bilgileri verecektir.
• Medyum yorumları sayesinde araştırmakta olduğunuz medyuma güvenip güvenmemeniz gerektiği konusunda bir fikir sahibi olacaksınızdır.

Ayrıca medyum araştırması yapmak için girdiğiniz sitelerin de güvenilir olup olmadığını test etmeniz gerekir. Bunu da basit bir şekilde, gözlemleyerek yapabilirsiniz. Ne yazık ki çok geniş bir bilgi ağı olarak internet bize doğru bilgileri verebilir iken aynı zamanda yanlış, gerçeklikten uzak bilgileri de verebilir. Medyumlar ile ilgili olarak yanlış bir bilgiye maruz kalmanız sizi yanlış yönlendirmiş olacaktır ve bunun sonucunda maddi ve manevi olarak zarar görmeniz de olasıdır.

Medyum yorumları gerçek kişilerin gerçek deneyimlerinden yola çıkarak o kişiler tarafından yapılan yorumlardır. Eğer yorum yapan kişi o medyumun işinin kalitesinden şüphe duyuyorsa ya da hiçbir şekilde memnun kalmadıysa bunu açıkça belirtir ve böylece siz de ona göre bir tavır alırsınız. Ya da aksine, o kişi araştırdığınız medyum hakkında olumlu yorumlar yaptıysa, memnun kaldığını belirttiyse -kullanıcıların diğer yorumlarla da karşılaştırarak- kafanızda bir plan oluşturabilirsiniz.

Ne olursa olsun tek bir medyum yorumunda yola çıkarak fikir oluşturmamalısınız. Medyum yorumları konusunda neredeyse her yorumu okumalı, bu yorumları karşılaştırmalısınız. Sonucunda da medyum hakkındaki olumlu ve olumsuz yorumları derleyerek hangi medyumun gerçekten güvenilir olduğuna hangi medyuma ise güvenilmemesi gerektiğine karar verebilirsiniz.

Medyum yorumları için sitemizi ziyaret edebilir, medyum yorumları arasına kendi yorumunuzu da ekleyebilirsiniz. Kendi fikirlerinizi belirtirken diğer kişilerin de sizden yararlanabilmesi için açık ve net bir şekilde yorum yapmanız gerekecektir.