Ana sayfa Genel Medyum ve Medyumluk Hakkında Bilinmeyenler

Medyum ve Medyumluk Hakkında Bilinmeyenler

67
0

Medyum Nedir?

Doğuştan gelen özel yeteneklere sahip olan, paranormal yetenekleriyle insanlara fayda sağlayan, altıncı hisleri bakımından çok güçlü olan, insanların duyamadıkları frekanslardaki sesleri ve titreşimleri duyarak bunlardan mesajlar alan, ölmüş insanların ruhları ile iletişime geçerek mesaj alışverişi yapan bu özellikleriyle aracı unvanına sahip olan, zihinlerle irtibata geçip onlardan belirli konularda bilgi alışverişinde bulunup destek alan, insanlar dışındaki canlı varlıklarla iletişime geçerek etkileşim halinde olan kişilere medyum denir. Medyumlar genel olarak: dil bağlama büyüsü, erkeklik bağlama ve çözülme büyüsü, kendine bağlama büyüsü, aşk büyüsü, evlilik büyüsü, geri getirme ve bağlama büyüsü, canbar büyüsü, vefk hazırlama, muska yazma, kısmet açma, aşık etme, nohut büyüsü, sabun büyüsü, ayırma büyüsü gibi farklı büyü çeşitlerinde sizlere yardımcı olurlar. Büyü çok özel bir işlem olduğu için herkes tarafından yapılamaz. Bu nedenle doğa üstü güçleri olan ve özel yeteneklere sahip olan, bu yetenekleri üzerinden insanlara fayda sağlayan, bu özelliklere doğuştan olan medyumlar tarafından büyü yapılmaktadır. Bir çok özelliğe sahip olan medyumlar genel olarak insanlara faydalı olmak için bu özelliklerini ve yeteneklerini kullanırlar. İnsanlara faydalı olmak için çalışan medyumlar gerçek Medyumlar olarak bilinirken maddi anlamda kendi çıkarlarını düşünen ve kendilerini medyum olarak tanıtan sahtekarlar ise gerçek medyum değillerdir.

Medyum Hakkında Bilinmeyen Konular

Medyumlar hakkında çok genel olarak yanlış bilinen fikir ve görüş vardır. Bu görüş fal bakan kişilerin medyum olarak tanınmasıdır. Fal bakan kişiler aslında sadece falcı olarak bilmesi gerekirken kendilerini medyum olarak tanıtmak tanıyorlar. Gerçek medyumların hizmet alanlarında fal bakma veya falcılık yoktur. Medyumlar özel yetenekleri ve doğa üstü güçleri ile insanların etkileşim haline geçemediklerin varlıklardan mesajlar alarak insanlara iletirler. Medyumların geleceği görmek gibi bir kerametleri de yoktur, medyumlar gelecek hakkında sadece öngörüde bulunabilir ve geleceği göremezler. Yardım istediğinizde ise mevcut durumunuzu ve zihinsel yapınızı yetenekleriyle tahmin ederek bilgiler elde eden medyumlar gerekli olması durumunda üç harflilerden ve doğa dışı varlıklardan yardım alarak çeşitli bilgiler toplarla. Ayrıca sahip oldukları özel güçler sayesinde insanların duyamayacakları frekanslar aracılığıyla sesleri ve titreşimleri düşüncelere çevirirler ve bu sayede insanlara yardımcı olurlar. Canlı varlıkları ve cansız varlıkları etkisi altına alan medyumlar bu sayede bu varlıkları yönlendirirler. Gerçek medyumlar bu alanda insanlara her zaman faydalı olurken aynı zamanda sahip oldukları güçlerinde insanlar için kullanılmasına önem verirler. Ancak kendisini medyum olarak tanıtan sadece fal bakan kimseler gerçek medyumlar gibi hizmet vermezler. Geleceği gördüklerini söyleyen insanlar sadece kehanette bulunurlar. Gerçeği görmek ve gelecekte olanları bilmek insanlara özgü bir davranış değildir. Fal bakan veya falcılık yaparak gelecekte olacakları tahmin ettiklerini söyleyen kişiler insanları kandırmaktan başka bir şey yapmazlar. Gelecekte olabilecekleri gören kişileri kahin denir. Kâhinler bugüne kadar olduğu gibi günümüzde de kehanetlerde bulunarak gelecekte olacak şeyleri söylerler. Medyumlar bir kahin değildir bu nedenle medyumların kehanette bulunması beklenmemelidir. Medyumlar mevcut durumu ve eldeki verileri analiz ederek sahip oldukları güçleri ve özellikleri kullanarak sizlere yardımcı olurlar. Ülkemizde ve yurtdışında Kendisini medyum olarak tanıtan ve gelecekten haberler verdiğini söyleyen insandan sadece dolandırıcı olan kişilerdir.

Medyumlar Hangi Alanlarda Hizmet Verirler?

Medyumlar mevcut bilgileri verileri değerlendirerek sizlere yardımcı olan kişilerdir. Medyumlardan yardım almak istediğinizde sizlere vereceği hizmetler arasında şu konular yer alır:

 • Eskiden yaşadığımız bir olayla ilgili yaşanmış olan olayların tamamını görebilir bu olaylar hakkında sizlere bilgi verebilirler, sizin bilmediğiniz ancak olaylarla ilgili olan tüm ilişkileri sizlere söyleyebilirler.
 • Kaybettiğiniz, bulamadığınız eşyalarınızın yerini altıncı hisleri, sahip oldukları güçler, yardım aldıkları dünya dışı varlıklar sayesinde bulabilirler.
 • Kişilerin doğdukları gün ve saatte yıldızların konumuna bakarak sizlere yaşamınız hakkında çeşitli bilgiler verebilir ve öngörülerde bulunabilirler.
 • Büyü, vefk gibi konularda sizlere profesyonel bir şekilde yardım ederler.
 • Canlı ve cansız varlıkları yetkilerini altına alarak zihinlerine girebilir ne onlar yönlendirerek hareket ettirebilirler.
 • Size yapılmış olan büyüleri tespit edebilir ve yapılan büyülerin çözülmesinde, bozulmasına size yardımcı olabilirler.
 • Sizin karşılaştığınız kötülüklerle ilgili sizlere bilmediğiniz tüm bilgileri sağlayabilir, sizi kötülüklerden koruyacak önlemler ve tedbirler alabilirler.
 • Aşk, sevgi, kısmet, bereket, zenginlik, ayrılma, bağlama gibi konularda büyüler yaparak sizlere yardımcı olurlar.
 • Bu konularda sizlere yardımcı olan medyumlar bu alanların tamamında yetkin ve donanımlı olabilecekleri gibi sadece bazılarında yetkin ve donanımlı olabilirler. Bu nedenle hizmet alacağınız medyumu seçerken hangi alanlarda hizmet verdiğini, hangi alanlarda uzman ve yetkin olduğunu bilmelisiniz. Kendisini her anda uzman ve yetkin olarak tanıtan medyumlara gitmeden önce yapmanız gereken bu medyumlarla ilgili araştırma yapmak ve medyum uzmanlık alanları ile ilgili hizmet almış kişilerin fikirlerini bilmektir.

Kimler Medyum Olur Medyumluk Belirtileri Nelerdir?

Herkes medyum olamaz bunun temel nedeni medyum olmak için özel yeteneklere sahip olmak gereklidir. Medyumluk yetenekleri doğuştan edinilen yetenekler olduğu için herkesin medyum olma gibi bir ihtimali yoktur. Medyum olacak kişiler özel yeteneklere sahip olmalarının yanı sıra normal insanlardan farklı olarak doğa üstü güçlere de sahiptirler. Medyum olacak kişilerin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Medyum olan kişilerin çok yüksek bir sezgi gücü vardır. Sezgi ve yetenekleri ile insanları ve cansız varlıkların zihinlerini kontrol edebilirler.
 • Medyum olan kişilerin altıncı hisleri çok kuvvetlidir. Bu sayede insanların göremediği, bilemediği, işitemediği şeyleri görür bilirler.
 • Medyumlar bazı olayları açıkça görebilirken insanlar göremezler. Medyumların bu özelliğine Duru Görü özelliği denir ve medyumla Duru görü özelliğiyle insanların göremediği bir çok şeyi görerek insanlara yardımcı olur.
 • Medyumların altıncı hisleri çok güçlü olduğu için canlı ve cansız varlıklarla telepati yöntemi ile iletişim kurabilirler. İnsanın iletişim kuramadığı, göremediği dünya dışı varlıklarla telepati yöntemi ile iletişim kuran medyumla bu varlıklardan bilgiler alır ve mesajları sizlere iletirler.
 • Medyumların doğa üstü güçleri bulunduğu için bu güçlerini kullanarak farklı yöntemlerle iletişim kurarlar. İnsanlardan farklı olarak iletişim kanallarını kullanan medyumlar bu sayede sahip olamadığınız ve bilemediğiniz tüm bilgileri sizlere iletirler. İnsanların sahip olamadığı iletişim kanallarını kullanarak ölü ruhlarla iletişime geçen medyumlar, ruhlardan almış oldukları bilgileri sizlere iletir. Bu hizmet sırasında kullandıkları özel güçler ve insan dışı iletişim kanalları sayesinde bu işlemi yaparak size hizmet verirler.

Medyumlardan Hizmet Almak Güvenli Midir?

Medyum hocalar günümüzde ülkemizde ve yurtdışında sizlere hizmet vermektedir. Gerçek medyum hocalar sahip oldukları güçleri insanların faydalarına kullandıkları için medyumlardan hizmet almak oldukça güvenli bir durumdur. Ancak gerçek medyumlar ile çalışmak çok önemli olup gerçek olmayan bir medyum ile çalıştığınızda hem kişisel bilgilerinizi hem de paranızı kaybedebilirsiniz. Gerçek medyumlarla çalıştığınızda herhangi bir tehlike söz konusu olmadığı gibi almak istediğiniz hizmeti profesyonel bir şekilde alırsınız. Gerçek medyumların amacı insanlara yardımcı olmak ve faydalı olmak olduğu için kesinlikle size herhangi bir zarar vermezler. Sahip oldukları yetenekleri sizler için kullanan gerçek medyumlar sizlere faydalı olmanın dışında ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olurlar. Bu nedenle medyumlardan hizmet almak veya bakım hizmeti almak güvenli mi sorusu aklımızda yer almamalıdır. Sahte medyum vallahi çalıştığınız zaman güvenimi bir şekilde hizmet alamazsınız. Bu nedenle çalışacağız medyumu seçerken daha önce medyumlardan hizmet almış olan insanların yorumlarını ve şikayetlerin okumalısınız. Sizlere faydalı olacak ve alanında uzman olan bir medyuma çalıştığınızda güvenli bir şekilde bakım hizmeti alabilir ve ihtiyacınız olan konularda herhangi bir zarar görmezsiniz. Sahte bir hoca ile çalıştığınızda alacağınız hizmet beklentilerinizi karşılamayacağı gibi ödeyeceğiniz para boşa gidecek, hayal kırıklığı yaşayacak ve güvensiz bir şekilde hizmet almış olacaksınız.

Medyumların Yetenekleri Ve Çeşitleri

Medyumlar kendi içlerinde birkaç farklı türe ayrılır. Bu türlerin başında sezgisel medyumlar gelmektedir. Sezgisel medyumlar: sahip oldukları güçlerin farkında olan bu medyumlar yaptıkları tüm manevi uygulamaların bilincinde olarak hareket ederler. Meydana gelen bütün olayları kendi iradeleriyle ortaya koyar, olayların tamamının iradelerinin etkisine gelişmesini sağlarlar. Bu nedenle sezgisel medyumlar çok kudretli ve manevi yönden çok güçlü olan medyumlardır. Çok kudretli ve çok güçlü medyumlar olarak bilinen medyumlar bu nedenle herkesle çalışmaz ve herkese hizmet vermezler. Mekanik medyumlar: bu medyumlar kendi iradeleriyle hareket etmeyen ve oluşacak tüm olayları iradeleri dışında gerçekleştiren kişilerdir. Manevi yönden çok kudretli ve güçlü olmadıkları gibi yeteneklerinin farkına varamamış olarak da kabul edilmektedirler. Otomatik medyum: bu medyumlar manevi olarak güçlerinin farkında olup hareketlerini de idrak edebilirler ancak olaylar üzerindeki iradelerini doğrudan etkileyecek söz sahibi olamazlar. Daha çok bakım ve büyü işlerini yapan bu medyumlar genel olarak insanlara faydalı olmak için çalışırlar. Fiziksel medyumlar: paranormal güçlere sahip olan bu medyumlar telekinezi ve altıncı hislerini kullanarak insanların sorunlarına çözüm bulurlar. Maddi dünyadaki somut olan herhangi bir cisme dokunmadan insanlara yardımcı olan, canlı ve cansız varlıkları etkileri altına alarak hareket ettirebilirler.

Gerçek Medyumları Nasıl Ayırt Edebilirim?

Hizmet almak istediğinizde gerçek bir medyumla çalışabilmek için öncelikle medyumun vermiş olduğu hizmetleri incelemelisiniz. Medyumlar gerçekten yetenekli ve donanımlı insanlarsa hizmet almış olan kişiler bu medyumlar hakkında pozitif şeyler ve söyleyecek yazacaklardır. Gerçek medyumlar ve sahte medyumları ancak bu şekilde ayırt edebilirsiniz. Daha önce tecrübe etmiş ve bu medyumlardan hizmet almış, bu insanlara çalışmış olan kişilerden alacağınız bilgiler ve yorumlar ışığında çalışacağınız veya çalışmak istediğiniz kişinin gerçek bir medyum olup olmadığını anlayabilirsiniz. Gerçek bir medyum vermiş olduğu hizmetlerle kendisini ispatlamış ve kulaktan kulağa reklamını yapmıştır. Gerçek medyum sürekli reklam peşinde koşmaz ve tanıtım kampanyaları içerisine girmez. Gerçek medyum vermiş olduğu hizmetlerle kendisini doğal bir şekilde tanıtır. Gerçek medyumlardan aldıkları hizmeti ve sonuçlarını yazarak medyum platfromlarında yer alan medyumlar hakkında detaylı olarak fikir edinmek için yorumları yapanlar ile iletişime geçmelisiniz. Sahte medyumlar ise bu işlerin tam tersini yaparlar. Özel güçleri ve yetenekleri olmadığı için insanlara faydalı olamayan medyumlar genel olarak çok sık reklam kampanyaları düzenlerler ve internette kendileri hakkında olumlu yorum yapması için insanlara para verirler. Bu nedenle internet üzerinde yer alan yorumları okuduğunuzda yorum sahipleri ile iletişime geçerek almış oldukları hizmetler hakkında bilgi almalısınız. Hayal kırıklığına uğramamak ve beklentilerinize tam anlamı ile cevap alabilmek için yapmanız gereken en önemli konu çalışacağınız medyum hakkında detaylı bilgiler edinmek ve gerçek bir medyum ile çalışmaktır.

İçeriği beğendiniz mi?
[Total: 1 Average: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here