Ana sayfa Medyum ve Medyum Hoca Listesi Medyum Süleyman Hoca

Medyum Süleyman Hoca

84
1

Medyum ve hoca araştırmaları internette sık sık yapılıyor ve çeşitli internet sitelerinde istenilen medyum ya da hoca hakkında bilgiye kolaylıkla erişilebiliyor. Fakat önemli olan şey bu bilgilerin güvenilir olup olmadığıdır. Doğru bilgi edinme hakkınızı kullanmanız gerekmektedir. Bu yazımız araştırmalarda karşılaşılan isimlerden olan Medyum Süleyman Hoca hakkındadır. Medyum Süleyman Hoca kimdir Medyum Süleyman Hoca güvenilir mi Medyum Süleyman Hoca şikayetleri gibi önemli konuları sizler için ele aldık.

Medyum Süleyman Hoca Kimdir

Medyum Süleyman Hoca hüddam ilmine sahip hocalardan birisidir ve çeşitli tılsımlar yapmaktadır. Medyum Süleyman Hoca hakkındaki bilgilere çoğu zaman siz kullanıcıların yorumları ile ulaşılabilmektedir. Bu sebep ile Medyum Süleyman Hoca hakkında bir bilginiz var ise sitemizde paylaşabilirsiniz. Böylece Medyum Süleyman Hoca ile ilgili gerçek ve doğru, tutarlı bilgilere erişebilme imkanı doğar. Ayrıca sitemizi ziyaret ederseniz Medyum Süleyman Hoca yorumları ile onun kim olduğuna dair bilgileri kolay bir şekilde edinebilirsiniz.

Medyum Süleyman Hoca Güvenilir Mi

Medyum araştırmalarında ve seçiminde en önemli husus güvenilir olup olmadığıdır. Günlük hayatımızda da güvenemediğimiz kişilerle iş yapamayan bizler elbette medyumluk gibi önemli bir konuda da güven kriterini ararız. Medyum Süleyman Hoca güvenilir mi konusunda herhangi bir bilginiz var ise bizimle paylaşabilirsiniz. Adı geçen hoca ile eğer bir deneyiminiz ya da tecrübeniz olduysa yorumlarınız büyük ölçüde önem taşımaktadır. Böylece diğer kişiler sizin yorumlarınız sayesinde güven bağı kurabilir ya da tam aksine güvenmemeleri gerektiğinin farkına varabilir. Sitemizde paylaşacağınız Medyum Süleyman Hoca güvenilir mi konusundaki yorumlar asla bizim tarafımızdan değiştirilmeden olduğu gibi diğer kişilere aktarılır.

Medyum Süleyman Hoca Şikayetleri

Medyum araştırmasında olan her insan için belirleyici kriterlerden biri hakkındaki şikayetlerdir. Şikayetler çoğu zaman o kişinin yaptığı işin kalitesini gösterir. Eğer Medyum Süleyman Hoca şikayetleri konusunda bir görüşünüz var ise sitemizde diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Ya da Medyum Süleyman Hoca şikayetleri ile ilgili olarak sitemize girerek araştırmanıza devam edebilirsiniz. Medyum Süleyman Hoca dolandırıcı mı Medyum Süleyman Hoca güvenilir mi gibi kafa karıştıran önemli soruların cevaplarına sizlerin yapacağı yorumlar ile diğer kişiler de ulaşabilecektir.

Medyum Süleyman Hoca hakkında daha fazla bilgi istiyor iseniz sitemizdeki diğer içeriklere göz atarak güvenilir ve planlı bir araştırma yapabilirsiniz. Medyumlar hakkında yapılan yorumları, eleştirileri ve şikayetleri okumadan medyum ya da hoca tercihinde bulunmanız sizin için sakıncalı olacaktır.

Medyum hocalara gitmek için ne tür sebebiniz olduğu fark etmeksizin aradığınız şey haklı olarak dürüst ve işini gerektiği gibi, gerektiği şekilde yerine getiren profesyonel bir medyum veya da medyum hocadır. Bu meslek alanı asırlardır farklı formlar, farklı isimler ve yöntemlerle toplumlarda var olmuştur. Hatta öyle ki, eski çağlarda pek çok hükümdar, imparator ve kralın kahin adı verilen kendi kültürlerindeki medyumlardan akıl almadan seferlere dahi çıkmamaya dikkat ettiği görülmüştür. Bu da zaten bu sektörün ne kadar köklü ve sağlam bir geçmişe sahip olduğunu, ne düzeyde güvenilir bir çözüm yöntemi olduğunu bizlere rahatça göstermektedir. Hal böyle olunca insanlar da özellikle de bizim Doğudan etkilenmiş olan Türk kültürümüzde yoğun olarak bulunan bu meslek grubuna haklı olarak çözüm üretme konusunda yoğun bir güven duymakta. Bu konuda dikkat edilmesi gereken husus şudur ki, hangi medyuma güveniyor olduğumuz ciddi manada önemli bir fark yaratmakla beraber maddi manevi kendimizden verip yaptığımız harcamanın da ne kadar güvende olduğunu direkt olarak etkileyen mühim bir faktördür.

Sahtekar ve Dolandırıcı Medyum Süleyman

Şunu söylememiz gerekir ki usta bir medyum tarafından gerçekleştirilen ruhani işlemler neredeyse mucizevi denebilecek sonuçlar ortaya koyar ve bu sonuçlar hayati düzeyde kurtarıcı özelliklere sahip olabilir. Böylesine nitelikli geri dönüşler alınabilen profesyonel işlemler tabii ki de yine aynı düzeyde profesyonel ve yaptığı işin ciddiyetinin farkında olan medyumlar veya da hocalar tarafından ortaya koyulabilir. Haliyle yaptıracağınız işlem hususunda kime güvendiğiniz, kimi seçtiğiniz, hangi medyumu ya da hocayı ruhani danışmanınız olarak seçip direktifleri doğrultusunda yürüdüğünüz fazlasıyla büyük bir öneme sahiptir. Her ne kadar bu konuların hala içinde bulunduğumuz milenyum çağında bile canlı canlı gündemde olması bizleri son derece derinden yaralasa da ne yazık ki bu alanda tüm bu unsurlara rağmen her sektörde olduğu gibi pek çok kötü niyetli dolandırıcı bulunmaktadır. Bu konuda yapılabilecek şey ne yazık ki yaptığımız tüm denetleme ve ayrıştırma çalışmalarına rağmen son derece sınırlıdır. Bundan dolayıdır ki bizlerin de özellikle yapma konusunda ciddi zaman harcadığımız, emek verdiğimiz ve özenle hazırladığımız bu tür yazı dizileri bulunmakta.

Bu yazı dizilerine dair en büyük umudumuz sizleri sahtekar medyum dediğimiz dolandırıcı sürüsüne dair bilinçli bir hale getirip hem paranızı hem zamanınızı hem de umutlarınızı koruma altına aldığımızdan emin olmaktır. Buradaki en önemli konulardan biri de eğer zarar görmenize neden olacak bu dolandırıcıların biteceği yoksa, ki açıkça görüyoruz ki kesinlikle azalmıyorlar bile, kendinizi nasıl koruyacağınızı ve bu insanlara karşı nasıl savunacağınızı sizlere ayrıntılı olarak anlatmak. İşte bugün ele alacağımız dolandırıcı medyum da medyum Süleyman isimli kişi olmaktadır. Bu bahsediyor olduğumuz şarlatan medyum medyum Süleyman insanlara etmediğini bırakmamış, son derece tehlikeli bir dolandırıcı olarak piyasada nam salmış biridir.

Medyum Süleyman Mağdurları

Şimdiye dek deyim yerinde ise parasını peşin olarak işlem yapacağı vaadiyle gasp ettiği insanlarla yaptığımız görüşmeler hepimizi dumura uğratan niteliktedir. İnsanlardan peşin peşin paralarını aldıktan bir iki gün sonrasında mümkün olan her türlü iletişim kanalından engelleyen medyum Süleyman istediği gibi ulaşılamaz hale geldikten sonra bile rahat bırakılmadığını, istediği gibi insanları dolandırınca bazı insanların bu işin peşini bırakmadığını görünce kendilerini farklı numaralarla defalarca arayıp tehdit etmeye kadar bu işi götürmüştür. Son derece inanılmaz bir durum olarak gördüğümüz bu vakalar bizi gerçekten insanlığın nereye gidiyor olduğuna dair tereddüte ve şüpheye düşürmektedit. Zorbalık ve tehdit, hatta zaman zaman şantajla bastırıp susturduğu insanların ahını almaktan zerre kadar çekincesi olmayan bu medyum Süleyman an itibariyle piyasada uzak durulması gereken sahtekar medyum kategorisinde başı çeken isimlerden biridir.

Bizler her ne kadar bu kutsal ve insanlara her türlü alanda mümkün olan en büyük desteği sağlamaya çalışan, buna hayatını adamış profesyoneller ile dolu bu piyasada bu ve benzeri şahısların bulunmasını korkunç bulsak da, en azından sizleri bu gibi yazılarla bilinçlendirmenin biraz olsun kendinizi sağlama almanıza yarayacağından umutluyuz. Yapmanız gereken şey kesinlikle bir an bile şüpheye düşme gafletinde bulunmadan zamanınız ve paranızın iyiliği için bu tip dolandırıcı sahtekarlara güvenmemek diyebiliriz.

İçeriği beğendiniz mi?
[Total: 2 Average: 3]

1 YORUM

  1. İnsanlar pek çok farklı nedenden ötürü medyumlara ve / veya hocalara, ya da daha hibrit bir ruhani işlem meslek dalı olan medyum hocalara gitmeyi tercih edebilir, buna ihtiyaç duyduklarını düşünebilirler. Bunun ana sebeplerinden biri olarak şunu gösterebiliriz ki hayatımızda kontrol altında tutabilecek ve pek çok dünyevi yöntem ile üstesinden gelebileceğimiz durumlar, ciddi problemler meydana gelebilir. Bunları kendi müdahale metodlarımızla çözebilir ve üstesinden gelebiliriz de tabii ki. Ancak bu her durumda o kadar da mümkün görünmez. Zira insan oğlunun kontrol gücü yalnızca bir noktaya kadar işe yarar. Buradan sonrasında profesyonel ruhani yardım alma fikri gayte mantıklı bir fikir olarak kabul edilir. Özellikle de Türk toplumu gibi Doğu kültürü ve manevi adetleriyle yoğun olarak iç içe olmuş ve tarih boyunca bu gelenklerden etkilenmiş bir ulus için ruhani işlemler gayet net bir çözüm yoludur. Garantili olduğu ve hiçbir işi şansa bırakmadığı, risk payını ortadan kaldırıyor olduğu için ruhani işlemler yoğun olarak tercih edilir diyebiliriz.

    Bu noktada da tabii ki devreye profesyonel insanlar girer. Nasıl ki hobi olarak bir şeyler karalamak ile vakit geçiren herkes kesinlikle bir yazar ünvanı kazanıp bir kitap yazamayacağı gibi ruhani işlemler de çok çok daha ciddi ve riskli bir alan olduğu için yalnızca işinin ehli ve bu mesleğin ustası olan insanlar, profesyoneller tarafından performe edilebilirler. Hal böyleyken insanlar güvenilir buldukları her türlü medyum veya da hocaya başvurmakta ve şansını denemekte, bazen zorlamaktadır bile. Ancak ne yazık ki piyasada bu işi gerçekten şakaya alan ve insanların umutlarıyla oynayan çok fazla şarlatan medyum bulunmaktadır. Bu kutsal meslek alanını resmen bir şaklabanlık zanneden bu insanlardan biri de medyum süleyman isimli kişi olmaktadır. Ki size bukonuda bahsederken kendisinin gerçek hayatta da isminin bu olup olmadığından dahi tam olarak emin olamıyoruz. Bu sektörde yıllardır araştırmalar ve denetlemeler yapıyor olmamıza rağmen ne yazık ki her seferinde, her ifşa oluşunda farklı bir medyum ya da hoca ismiyle sektöre geri dönen insanların takibi neredeyse imkansız olmaktadır.

    İşte söz konusu bahsediyor olduğumuz sahte medyum medyum süleyman kişisi de bu yöntemi kullanarak insanların umutlarıyla, hayalleriyle oynamakta ve başarılı bir şekilde insanların parasını da umdukları medeti de alıp ortadan kaybolmaktadır. Tüm bunların hepsi kaynağı olan, kanıtlı olaylardır. Bu Medyum Süleyman kişisinin eski müşterilerinden, daha da doğru bir tabirle kendisinin eski mağdurlarından birkaçı ile ettiğimiz sohbetler ve aldığımız bilgiler ışığında sizleri de bilgilendirmek ve bilinçlendirmek, bu tür sahtekarlardan uzak durmanız güvende olmanızı sağlamak amacıyla bu yazı dizisini hazırladık ve faydalı olacağını, gerektiği şekilde amacına hizmet edeceğini içtenlikle umuyor ve diliyoruz. Bu medyum kılıklı dolandırıcı medyum süleyman elindeki son parayla kendisine başvuruda bulunduğunu bile açıkça belirtmiş ve altını çizmiş danışanlarının parasını ısrarla ve psikolojik baskıyla peşin olarak aldıktan hemen sonra birkaç gün oyalayıp kendilerini her yerden, mümkün olan her kanaldan engellemiş bulunmaktadır. Bunun yarattığı son derece ciddi mağduriyetleri sizlerin geniş hayal gücüne bırakıyoruz. Öte yandan, ne yapıp edip kendisine ulaşmış olan mağdur danışanların işin peşini bırakmayacağını anladıktan sonra defalarca farklı numaralardan arayarak tehdit ve şantajla rahatsız ettiği, susturduğu ve bastırdığı yaygın olarak bilinen bir gerçektir. Kendisinin mağdur ettiği insanların sayısı öyle fazladır ki hiç ama hiç çaba sarf etmeden rahat rahat on adet eski danışanı ile görüşme sağlamamız, kendilerini bulmamız hiç de zor olmamıştır. Olanların vehametiyle beraber bizi en çok üzen husus da böylesine kutsal ve insanlara hem maddi hem de manevi her anlamda yardım etmeyi hayatlarını daha kolay bir hale getirmeyi amaçlayan böyle bir mühim meslek alanının isminin kirletilmesi bizi derinden yaralamış, üzmüştür. Dürüst ve kaliteli medyumların ve hocaların da isimlerini istemsiz olarak kirleten bu tür talihsiz durumlar hiç de hoş değildir. İnsanların parasının üstüne yatmakla ve huzursuzluk, tehdtle onları bastırmakla bilinen bu medyumun tuzağına kimsenin düşmemesini dileriz. Zira hem zan altına bırakarak, şüphe yaratarak işini ustalıkla yapan medyumlara zarar veren hem de müşterilere hiçbir şekilde merhameti olmayan bu insandan kendinizi korumanız herkesin yararına olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here