Ana sayfa Genel Medyum Şikayetleri

Medyum Şikayetleri

79
2

Son zamanlarda internet ağının oldukça genişlemesi ile birlikte arama motorlarında medyumlar ve hocalar hakkında yapılan araştırmalar da büyük ölçüde arttı. Öyle ki medyumlar hakkında çok fazla bilgi bulabilirsiniz. Fakat bu bilgilerin birbirinden farklı olması elbette kafanızı karıştırıyor olabilir. Bu normal bir durumdur. Böyle durumlarda medyumlar hakkındaki bilgilere bakar iken aynı zamanda medyum şikayetleri konusuna da dikkat etmeniz gerekir. Bu yazımızda medyum şikayetleri önemini, medyum şikayetleri neden gerekli olduğunu ve medyum şikayetleri nasıl yapılır ve medyum şikayetleri güvenilir mi konularını sizler için ele aldık. Ayrıca yazı bittikten sonra sitemizde yer alan medyum şikayetlerine göz atabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medyum Şikayetleri Nedir?

Medyum şikayetleri herhangi bir medyum ile tecrübe yaşamış, onun medyumluk işini deneyimlemiş kişilerin yapmış olduğu şikayetlerdir. Bu şikayetler medyum araştırmalarında büyük bir öneme sahiptir çünkü medyum şikayetleri sayesinde şüphelendiğiniz bir medyumun gerçek yönünü görebilirsiniz. Medyum şikayetleri konusunu ön planda tutmadan yapılan araştırmalar ne yazık ki gereken doğru bilgileri ve gerçekleri yansıtmadan yapılan araştırmalardır. Medyumlar hakkında daha fazla bilgi almak istiyor iseniz kesinlikle sitemizdeki içeriklerde medyum yorumları konusunda yer alan bu şikayetleri okumalısınız.

Medyum Şikayetleri Nasıl Yapılır?

Medyum şikayetleri yapmak için sadece bir yorum yazmanız yeterlidir. Fakat kesinlikle şuna dikkat etmelisiniz: Şikayetiniz gerçek bir olaya, bir duruma, gerçek bir yaşanmışlığa dayanmalıdır. Eğer gerçekliğe dayalı bir şekilde şikayet yapar iseniz bu diğer kullanıcıları doğru yönlendirmenizi sağlayacaktır. Örneğin dolandırıldığınızı söylediğiniz bir şikayeti sitemizde paylaşarak diğer kişilerin de bu hataya düşmemesini sağlayabilir, onları zaman geçmeden uyararak büyük bir iyilik yapmış olursunuz.
Medyum şikayetleri öneminin farkında olmanız demek kandırılmaktan, dolandırılmaktan, maddi ve manevi yönden her türlü hasardan kendinizi korumanız anlamına gelmektedir. Eğer güven bağı kurmak istiyor iseniz medyum şikayetlerini okumadan güven ağını kuramayacağınızdan emin olabilirsiniz. Yazıyı okumaya devam ederek medyum şikayetleri güvenilir mi yoksa değil mi konusunda da bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Medyum Şikayet Siteleri Güvenilir Mi?

Medyum şikayetleri güvenilir mi konusunda sitemizde yapılan şikayetler için içiniz rahat olabilir. Çünkü yapılan şikayetler bizim tarafımızdan kesinlikle değiştirilmez. Yazıldığı şekliyle bu araştırmayı yapan diğer insanlara aktarılır. Medyum şikayetleri konusunda derinlikli bir araştırma yapmaya devam etmek istiyor iseniz sitemize kolaylıkla girebilirsiniz. Sonrasında ise merak ettiğiniz medyumu listelerde bulabilir ve hakkında yapılan tüm yorumları basit bir şekilde okuyup kendi yorumunuz varsa da ekleyebilirsiniz.

İçeriği beğendiniz mi?
[Total: 1 Average: 5]

2 YORUMLAR

  1. Son 4 aydır arkadaşlarımın arka arkaya nişanlanmaları ya da bazılarının evlenmeleri beni çok üzmeye başlamıştı, benim ise henüz Sevgilim bile yoktu, o kadar mı çirkinim ya da ne kadar şanssızım diye düşünmeye başladım artık ama bir arkadaşım bu duruma el attı sağ olsun ,aynı durumda olan başka bir arkadaşının Burak hoca sayesinde Şu anda ciddi bir ilişkiye başladığından bahsetti .Ben de hemen telefonunu alıp aradım Burak hocayı …”çok güven verici bir ses tonu var bu arada”…konuştuk bana yaptığı kısmet açma celbi sayesinde 49 günde biriyle tanıştım bir iş yemeğinde, şu an sanırım Ruh İkizim diye düşünmeye başladım, Öyle uyumlu öyle güzel bir ilişki yaşıyorum ki ve sanırım da ciddiyiz onun ifade ettiği yönde ,artık benimde bir yuvam olacak Burak hocamın okumaları sayesinde…

  2. Vazgeçmek yok benim lugatımda, 5 aylık harika bir ilişkim vardı.Son dönemlerde kız arkadaşım çeşitli nedenleri uyduruyor da buluşmamak için ,anlayamadım sürekli bir işi vardı ya da biri hastaydı vs ve…

    Bu durum artık beni korkutmaya başlamıştı çok da üstüne giremiyordum, kopar beni bırakır diye sonra Burak hocamın netten 0553 371 89 94 nolu telini aradım Durumu anlattım o da Sevgilimi aşk ile bağlanması benden kopmaması için bir celp işlemi yaptı, şu anda işlemi teslim aldıktan sonraki 45. gün, resmen gün gün değişimlerini mutlulukla izliyorum artık eskisinden çok daha sevgi dolu sarılıyor ve sürekli bensiz yapamayacağını dan bahsediyor ,bu da beni mutluluktan uçuruyor tabii ki…Burak hocam sayesinde her şey şimdi çok güzel…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here