Ana sayfa Medyum ve Medyum Hoca Listesi Medyum Kara Hakkında

Medyum Kara Hakkında

102
1

Medyum Kara hakkında detaylı yorumları sayfamızdan takip edebilirsiniz. Medyumluk mesleğine ait bilgi alışverişinde bulunabilir ve konu ile alakalı olarak sizler de Medyum Kara Hoca’ya yaptırmış olduğunuz kendi işlerinizi detaylı şekilde paylaşabilirsiniz. Medyumluğa ilişkin her türlü bilgi alımı hakkında sizler de sitede aktif zaman geçirebilirsiniz. Merak ettikleriniz ve daha fazlası için her zaman bu platformu kullanabilirsiniz.

Medyumluk Mesleği Gerçekte Var mıdır?

Medyum insanların her zaman zor durumda olması ile ortaya çıkan bir kurtarıcı niteliğinde oluşabilir. Özel güçleri olan kişiler olarak kabul edildikleri için de insanların sık sık yardım almaları ve iyi bir medyum aramaları sık karşılaşılan bir durumdur. Medyumların özel güçleri vardır. Bu güçler bilişseldir. Yani duyu organlarını sonuna kadar kullanabilme yeteneklerine sahiptirler. Her insanın görmediği ve duymadığı frekansları algılayabilme yetenekleri vardır. Bu frekans ve sesler ile birlikte bilinmezlikten yardım alır ve bu yardımı da insanlığın hizmeti için kullanırlar. Ancak bazı durumlarda bu olay ortaya gerçek medyum ve sahte medyum gibi birçok farklı alanı da ortaya çıkarabilmektedir. Bu gizil güçlerini kullanan gerçek medyumlara karşın bazen bu şekilde gizil güçleri varmışçasına çalışma gösteren sahte medyumlar da söz konusu olabilmektedir.

Medyum Kara Güvenilir midir?

Medyum Kara güvenilir mi konusunda sorusu olanların sitemizin ilgili bölümüne göz atması işine yarayacaktır. Çünkü Medyumların güvenilir olmaları ya da yapmış olduğu eylemler ve çalışmalar neticesinde güvenilir olup olmadığının sorgulanması gerekmektedir. Buna dair çalışma yaptırmış kişilerin yorumlarını bulabilir ve size yakın gelen bir medyum ile çalışma yapmayı düşünebilirsiniz. Hocaların ilgi alanlarını ve çalışma yapmış olduğu alanları keşfedebilir ve bunun neticesinde kapsamlı çalışmaların oluşturulması amacı ile en bilgili medyumu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Medyum Kara Yorumları ve Şikayetleri

Bir medyuma ilişkin çeşitli şekillerde yorum yapılabilir. Bu yorum bazen olumlu olur bazen ise olumsuz yorum olur. Çalışma yapmış olduğu kişiler tarafından memnuniyet derecesine göre bu yorumlar da kolaylıkla anında dönüt şeklinde sunulur. Ancak önemli olan yorum yaparken ya da şikayette bulunurken tarafsız bir göz ile bakabilmek ve başkalarının da bu yorumlardan yararlanmasını sağlamak olmalıdır. İşte tam olarak da bu konu üzerinde sitemizde her zaman Medyum Kara yorumları ve bu yorumların tarafsız bakı açısı ile sunulması oldukça önemlidir. Bu sayede başka insanların da ilgili konuya ilişkin yararlanmalarını sağlayabilmeniz her zaman mümkün olur.

Medyum Kara şikayetleri değerlendirmelerini de yine site ile alakalı bir şekilde yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

İçeriği beğendiniz mi?
[Total: 2 Average: 4.5]

1 YORUM

  1. Ya arkadaslar bu medyum kara kimdir daha önce çalışan var mı bu arkadaşla? Bana pek güven vermedi ama dsnışmak istiyorum sizede.Eğer varsa ayırma ile ilgili işlem yapan lütfen görüşlerini yazsın

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here