Ana sayfa Medyum ve Medyum Hoca Listesi Medyum Burak Hoca

Medyum Burak Hoca

77
4

Medyum ya da hocalar ile ilgili araştırma yapan herkesin onun hakkındaki en gerçek ve doğru bilgilere ulaşma hakkı vardır. Bu yüzden sizler için bu yazımızda Medyum Burak Hoca’nın gerçekte kim olduğunu, dolandırıcı olup olmadığını ele aldık. Medyum Burak Hoca kimdir, Medyum Burak Hoca dolandırıcı mı Medyum Burak Hoca güvenilir mi Medyum Burak Hoca şikayetleri ile ilgili en kapsamlı bilgilere bu yazıda ulaşacaksınız.

Medyum Burak Hoca Kimdir

Onun güvenilir olup olmadığı ve benzeri konuları öğrenmeden önce kim olduğu bilmeniz gerekir. Medyum Burak Hoca’nın medyum hocalık yaptığı ve dolayısıyla da çeşitli ilmi bilgilere sahip olduğu söylenir. Ama onun hakkındaki en doğru bilgilere insanların onun hakkında yazmış olduğu şeyler sayesinde ulaşırız. Bu yüzden siz de onun hakkında sitemizde yorum yapın ve tüm bildiklerini anlatarak diğer insanların aklındaki bu sorulara bir cevap vermiş olun.

Medyum Burak Hoca Dolandırıcı Mı

Dolandırıcı ve sahtekar medyum hocalar ile ne yazık ki çok fazla karşılaşılır. İnsanlar bu yüzden bir medyum hoca ile görüşeceklerinde derin bir araştırma içerisine girerler. Çünkü karışlığında para ödeyecekleri bir işte, özellikle büyü gibi işlerde güven esastır. Medyum Burak Hoca dolandırıcı mı sorusu ile bu kadar çok karşılaşmamız da bu yüzdendir. İnternette onun hakkında bu konuda olumlu ve olumsuz pek çok yorum, görüş bulunur. Bu yüzden bu konudan emin olmak için kesinlikle yorumları okumalısınız.

Bir kişinin güvenilir olduğunu ya da olmadığını insanların yazdığı şeyler ortaya çıkarır. Kişi kendisini nasıl tanıtırsa tanıtsın esas olan onun hakkında insanların görüşleridir. Bu yüzden Medyum Burak Hoca güvenilir mi sorusunu cevaplandırmanız, başınızdan geçenleri anlatmanız önem taşır. Eğer güvenilir ise olumlu yönde yorumlar yaparsınız, eğer güvenilir değilse de olumsuz olayları anlatarak insanları uyarmış olursunuz. Sitemiz size Medyum Burak Hoca yorumları yapma imkanı sunmaktadır.

Medyum Burak Hoca Şikayetleri

Eğer yukarıda saydığımız sorulara verilen yanıtların hepsi, büyük bir kısmı olumsuz yönde ise bunlar şikayetlerdir. Şikayetler sayesinde insanlar seslerini diğer kişilere duyururlar ve haklarını ararlar. Eğer Medyum Burak Hoca şikayetleri yapmak istiyor iseniz, başınızdan geçen her olumsuz olayı gönül rahatlığı ile sitemizde diğer insanlara aktarabilirsiniz. Yaptığınız hiçbir şikayet bizim tarafımızdan değiştirilmez. Sizin yazdığınız hali ile yayımlanır. Bu sebep ile de şikayette bulunur iken içiniz rahat olsun, dilediğiniz gibi – küfür kullanmadan, şikâyetinizi yapabilirsiniz.

İçeriği beğendiniz mi?
[Total: 2 Average: 5]

4 YORUMLAR

  1. Mrb arkadaşlar İzmir den Ankaraya iş için seyahat esnasında havaalanında çok kibar bir beyle tanıştım ve ikimizde işlerimizi bitirip geri döndüğümüzde ilişkimiz başladı,çok güzel bir elektrik vardı çünkü aramızda,uzun zamandır hissetmediğim bir çekim gücü…baştan iki ay herşey mükemmel gitti beraber yaşamaya başlayınca işin rengi değişmeye,çirkinleşmeye başladı,senelerdir olan bir iş hayatım ve tomarla iş,arkadaşlık çevrem var benim tabiki arayanım soranımda çok,bu durum onu rahatsız etmeye,herşeye karışmaya,olur olmaz iftiralar atmaya başladı artık,sanki o varken başkasıda varmış vs gibi tuhaf hastalık boyutunda kıskançlık krizlerine girmeye başladı ve kavgalar artık hakaret içerikli yaşanınca dayanamadım ayrılmak istiyorum ben seninle uğraşamam dedim,heryerden çıkardım engelledim,fakat onun benden vazgeçmeye hiç niyeti yoktu,sürekli biyerlerden ulaşıyor yada hayatımda hiç tanımadığım ablası,eniştesi vs beni aramaya başlamıştı taneri ara çok kötü,ona bişey olmasın vs vs dedirterek duygu sömürüsü yaptırıp arattırıyordu,anladımki kendi yollarımla omdan kurtulamıycam,bide şizofren boyutunda tuhaf hareketlerinden çok tırsmaya başladım yalnız yaşayan bir kadın olarak bende o zaman netten Burak hocayı buldum 0553 371 89 94 numarasını aradım ve anlattım bu kişiyi ve yaptırmak istediğimi Burak hocam bu kişinin benden soğuması ve uzaklaşıp gitmesi için bir celp işlemi yaptı ve bu işemi gönderdi bana dualarını okumaya başladı bende üstümde taşımaya başladım,aramalar hftalar geçtikçe azalmaya başladı,şuan 1 aydır hiç arama yok o kişiden,kapımada dikilmiyor,arayada artık kimdeyi sokmuyor,çok şükür kurtuldum ondan o hasta ruhlu insandan,,,Allah Burak hocamdan razı olsun

  2. Iki buçuk aylık bir ilişkim vardı ama Gecemiz gündüzümüz beraber dolu dolu geçen, son 10 gündür sürekli kavga ediyoruz sebepli sebepsiz ,saçma sapan konulardan aramızdaki bu gerginliği bir anlam veremiyordum, sonra sevgilimin eski sevgilisinin zamanında büyü işleri ile uğraştığını öğrendim ,kadın hala sevgilime takıntılıydı, bir türlü yakasını bırakmıyordu, kara bela oldu başımıza resmen, sonra ben de bu konuyu nette araştırırken bu konu ile ilgili işlem yapan hocaların sitesine girdim Burak hocamın bu konuda yapılan yorumlardan çok etkili olduğunu okuyunca ertesi gün aradım ,Burak Hocam sevgilimin eski sevgilisine soğutma Celpi yaptı, Ve arkasından sevgilime de sevgi celbi yaptırdım, onu çok seviyordum ayrılmayı düşünmüyordum çünkü.. şaşırtıcı bir şekilde işlem yapıldıktan sonra kargo ile 15 gün sonra bana ulaştıktan sonra yaklaşık bir buçuk yaklaşık bir buçuk aydır eski sevgilisi mesaj çekmiyor, doğrudan ya da dolaylı olarak artık bizi rahatsız etmiyordu, üstüne üstlük sevgilim bana bakışları sarılışlarım bile çok farklı artık resmen aşk kokuyor Burak hoca mı arayın bu konuda o bir numara.

  3. Hayat bazen çok tuhaf ,hiç kimseyi kınamayın arkadaşlar, kınadığınız her şey bir gün başınıza gelebiliyor … Ben bunu yaşadım, 9 yıllık güzel giden bir evliliğim varken bir iş yemeğinden sonra şeytana uyup eşimi aldattım çok pişmanım İşin kötü tarafı aldattığın kadın iş ortamından ve sürekli görüşmek istiyor, beni çok sık boğaz ediyor evli olduğunu bildiği halde, bu durum çok rahatsız edici boyutlara gelmeye başlayınca çareyi Hoca aracılığı ile yapmaya karar verdim ,ve netten Burak Hoca’yı buldum ,konuştum karşı tarafa benden soğusun diye soğutma celbi yaptı işlemin süresi 15 ila 90 günmüş bir 2 ay sonra iş yerindeki kadın bana artık ilgi göstermemeye, hatta selam bile vermemeye başladı ,eskiden çıkalım diye sıkboğaz eden kadından artık eser yoktu, şu an çok mutluyum, her şey yolunda Burak hocam sayesinde evliliğim kurtuldu

  4. Yaklaşık 1 yıl önce bir ilişki yaşadım ve 3 ay sonra bitirdim ama ne zorluklarla adam bildiğin şizofren, sürekli benimle bozmuştu kafayı,bundan 4 ay önce tesadüf karşılaştık karşılaşmaz olaydık yine bana karşı aşkı depreşti resmen, yeni iş yerime kadar beni takip etmiş artık sürekli iş çıkışlarında onu görür oldum. Sözde tesadüf oradan geçiyormuş ama ben yemiyorum tabii ki, işyerinden Banu diye bir arkadaşım bir hoca önerdi.

    Ben de artık son kurtuluş ümidimi denemek istedim aslında 0553 371 89 94 Burak hoca mı aradım,durumumu anlattım, beni sakinleştirdi bu durumu anlatınca ve Eski sevgilime soğutma celbi yaptı okumalarında kendi yaptı ,ben üzerimde taşımaya başladım resmen benim kurtarıcım oldu, artık çok uzun süredir çıkışlarda onu görmüyorum, işlem çok başarılı sonuç verdi Burak hocam Çok teşekkür ediyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here