Ana sayfa Medyum ve Medyum Hoca Listesi Medyum Bayram

Medyum Bayram

115
1

Medyum Bayram ismi ile daha önce internet üzerinde yaptığınız medyum veya hoca araştırmalarında karşılaşmış olabilirsiniz. Fakat onun hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, hala güvenip güvenmeme konusunda kararsız kalıyorsanız iletişime geçmemeniz çok normaldir. Biz de bu yazımızda bu medyum hakkında en detaylı ve gerçek bilgileri derleyerek sizin aklınızdaki soruları ortadan kaldırmayı hedefledik. Medyum Bayram kimdir hangi büyüleri yapar güvenilir mi, dolandırıcı mı, şikayetleri nelerdir gibi önemli soruları ve yanıtlarını bu yazıda başlıklar halinde göreceksiniz.

Medyum Bayram Kimdir

Medyum Bayram medyum araştırmalarımızda karşımıza çıkan, medyumluk yaptığı bilinen bir isimdir. Bu medyumun havas, Kuran gibi ilmi bilgileri öğrendiği ve eğitim alarak geliştirdiği bilinir. İnsanlar Medyum Bayram’la büyü, tılsım, muska gibi işlemler için görüştüklerini belirtmişlerdir. Bir sonraki başlığımızda yaptığı bu işlemlerden bahsedeceğiz.

Medyum Bayram Hangi Büyüleri Yapar

Medyum Bayram yorumları sayesinde öğrendiğimiz bilgilere göre insanlar bu kişi ile büyü yapması ya da tılsım ve muska yapması için görüşmüşlerdir. Yapması istenilen büyü çeşitleri şunlardır: Kısmet açma büyüsü, aşk büyüsü, sevilen insanı kendine bağlama büyüsü, evlilik için büyü, koruyucu tılsım ve muska yapma, büyü bozma, iş bulmak için büyü ve çeşitli dualar.

Eğer siz de daha önceden bu medyum ile görüştüyseniz ve bu büyülerden herhangi birini yapmasını istediyseniz sonrasında başınızdan geçen olumlu ya da olumsuz her olayı sitemizde, bu yazının altında yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

Medyum Bayram Güvenilir Mi

Güven her şeyden önce gelir ve birisine güven duymazsak asla onunla bir iş yapmayız. Çünkü işin sonucunda zararlı çıkabileceğimizin farkındayızdır. Medyum konularında da buna çok dikkat edilmelidir. Kendi hayatınızı ve karşınızdaki kişinin hayatını tümden etkileyecek işlemler, büyüler yaptıracağınız medyumun elbette güvenilir biri olması gerekir. Medyum Bayram güvenilir mi konusunda onun güvenilir olup olmadığını anlamak için hakkında insanların neler dediğine bakmalısınız. Yani onunla ilgili yapılan yorumları okumalısınız.

Medyum Bayram Dolandırıcı Mı

Medyum Bayram dolandırıcı mı konusu da onun güvenilir olup olmamasıyla ilgili bir konudur ve bu konuda yaptığınız araştırmalarda çok fazla kişi onun dolandırıcı olduğunu yazmışsa ona güvenmemelisiniz. Eğer hiç olumsuz yorum yoksa da Medyum Bayram’a güven duyabilirsiniz.

Medyum Bayram Şikayetleri

Bu medyumla başınızdan olumsuz bir olay geçtiyse, yaptığı büyü, dua işlemleri hiçbir işe yaramadıysa, sizi dolandırdıysa Medyum Bayram şikayetleri yapabilirsiniz. Sitemiz size bu imkânı verir ve kolay bir şekilde şikayette bulunmanızı sağlar.

İçeriği beğendiniz mi?
[Total: 0 Average: 0]

1 YORUM

 1. Merhaba, ismim Nurcan 27 yaşındayım. Konya’da yaşıyorum. Ailevi sebeplerden üniversiteye geç gittim bu yüzden yeni mezunum. Üniversitedeyken üst sınıftan tanıştığım Fatih ile sevgili oldum. 3 senelik bir ilişkimiz vardı.

  Fatih okuldayken gelecek vadeden biriydi fakat okul bitince bir süre iş bulamadı, sonrasında bulduğu işlerde de tutunamadı. Bu durum bir süredir canımı sıkıyordu açıkçası. Fatih ile geleceğe dair düşüncelerim işsizlik ve parasızlık üzerine kurulmaya başladı.

  Tüm bunların üzerine Fatih başkasının yanında çalışamadığı için bir iş kuracağını söyledi. Kafe sektörünün iyi para kazandırdığını söyledi ve herhangi bir kafe tecrübesi(garson, barista vs) olmamasına rağmen kafe açtı. Çok ümitliydi ama tecrübesi olmadığı için ben bu duruma çok pozitif bakamıyordum.

  Kafe sadece 1 sene ayakta kalabildi, arkasında bıraktığı 100.000 liralık borçla battı. Bu benim açımdan bardağı taşıran damla oldu.

  Fatih kafe batırırken ben mesleğim ile alakalı bir işe girdim. Bu durum her geçen gün canımı sıkıyordu fakat Fatih’ten ayrılırsam çevremdeki herkes onu borcu yüzünden bıraktığımı düşünecek ve beni suçlayacaktı. Bunun olmasını istemiyordum çünkü konu para değildi. Ben Fatih’e iş konularında güvenemiyordum.

  Fatih zor dönemler geçirdi haliyle. Bu süre zarfında kendimi biraz geri çektim ve beni terk etmesini ümit ettim fakat aksine Fatih bana daha çok bağlandı. İşte bu noktada Soğutma Hamaylı yaptırmaya karar verdim. Arkadaş çevremden çokça methini duyduğum Medyum Burak Hoca ile iletişime geçtim ve randevu aldım.

  Konuya hakim olduğum için ne istediğimden emindim, Burak Hoca’ya durumu izah ettim ve Soğutma Hamaylı istediğimi söyledim. Burak Hoca kendinden emin bir şekilde sorunumu çözeceğini söyledi. Böyle durumlarda karşınızdaki kişinin kendinden emin olması çok önemli, bunu Burak Hoca’da görmek beni çok rahatlattı. Soğutma Büyüsü için gerekenler ben hocaya takdim ettim ve beklemeye başladım.

  Soğutma Hamaylı tesir süresini beklemek beni epey zorladı, biteceğini bildiğiniz bir ilişkinin içinde kalmak, hapse girmek gibi. Neyse ki bu süreç çok uzun sürmedi ve Fatih benimle buluşmak istediğini söyledi.

  Karşıma geçip oturduğunda beni artık sevmediğini gözlerinde görüyordum. Kurtuldum diye geçirdim içimden. Çok uzatmadan ayrılmak istediğini söyledi. Ben de ‘Tamam.’ Diyip mekandan ayrıldım.

  Bu olay yaşanalı 1 sene oluyor, Fatih hala bir işe tutunamadı ve ben bir diş hekimi ile sevgiliyim. Bunu Burak Hoca sayesinde yaptım. Allah ondan razı olsun, geleceğimi kurtardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here