Ana sayfa Medyum ve Medyum Hoca Listesi Medyum Ali Gürses Hoca

Medyum Ali Gürses Hoca

95
4

Medyumluk işlemleri oldukça titizlik gerektiren çalışmaları beraberinde getirmektedir. Bu konu gizil bilgilerin yer aldığı derin ve etkili bir konudur. Dolayısı ile araştırma yapılırken de buna uygun yapılması gerekir.
Medyum Ali Gürses Hoca hakkında konuşulanları, hakkındaki bilgileri ya da işlem yaptıran kişilerin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. Bu arada da bu konu hakkında açıklık getirilerek kolaylık sağlanacaktır. Peki Medyum Ali Gürses Hoca kimdir? Bu sorularınız yanıtları sitemizde her zaman bulabilmeniz mümkündür.

Medyum İhtiyacı Neden Doğar?

Medyumluk insanların var olma tarihinden beri hizmet göstermektedir. Bunun temel sebebi insanın olduğu yerde hayata müdahale, kadere bağlı kalmamak ve bir şeyleri değiştirerek daha iyi şartlarda yaşamak yer alır. Bir insan medyuma neden gider hiç düşündünüz mü?
Sınavda başarılı olmak istiyordur, sevdiği ile evlenmek istiyordur, kaynanasından çok eziyet görüyordur artık ondan kurtulmak istiyordur, mutlu ve huzurlu bir yuvası olsun istiyordur, eşinin gözü dışarıdaysa kendine baksın eve bağlansın istiyordur.

Görüldüğü üzere bu isteklerin tamamı masumane ve insanca yaşamak adına yapılmış isteklerdir. Bu istekler için kimse kimseyi yargılayamaz ve suçlayamaz. Kişilerin kendi imkanları ile düzeltemedikleri çok fazla durum olabilir. Bunları düzeltmek ve bu kapsamda çalışma yapabilmek adına aynı zamanda zenginlik, para, isteklerin gerçekleşmesi adına medyuma rağbet çok olmaktadır. Bunların yaşanabileceğine inanan insanlar olup, medyum arayışı içerisinde bulunanlar olduğu gibi, gizil güçlere ya da gizil bağlantılar ile işlerin yoluna girmesine inanmayan insanlar da bulunmaktadır.


Bir medyumun dolandırıcı olup olmadığı yapılan yorumlardan anlaşılır. Peki medyum Ali Gürses Hoca dürüst müdür yoksa dolandırıcı mı?
Medyum Ali Gürses Hoca dolandırıcı mı konusundaki yazımızdan sizler de ilgili konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Her zaman sizler için en iyisi ve her zaman çözüm odaklı işlemler için, kısa süreli işlemler için güvenilir bir medyum ile çalışma yapmanız gerektiği mümkün bir durumdur.

Medyum Ali Gürses Hoca güvenilir midir konusunda detaylı bilgi için sizler de bu alanda onun hakkındaki yazılanları okuyabilirsiniz. Medyum Ali Gürses yorumları burada yer aldığı gibi aynı zamanda Medyum Ali Gürses şikayetleri de ilgili konuya ilişkin söz konusu haline gelmiştir. Bunları inceleyerek kendi çalışma yaptıracağınız hocayı belirleyebilirsiniz. Ayrıca her Hocanın bütün ilimlere ve yetkilere izni olmayabilir. Bu nedenle yapılacak olan çalışmanın konusuna ilişkin de kendi hocanızı buna uygun nitelikte belirleyebilirsiniz. Kara büyü yapanlar ya da yapmayan hocalar, kırmızı büyü yapan ya da yapmayan hocalar ve rahmani çalışmalar içerisinde bulunan hocalar olarak yapılan çalışmaya ilişkin en ideal ve kapsamlı hizmeti burada bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

İçeriği beğendiniz mi?
[Total: 1 Average: 5]

4 YORUMLAR

  1. mrb arkadaşlar 2 senedir malesef evli bir adamla ilişkim var,daha önce çok kınardım böyle şeyleri ama başıma geldi işte…evli klasik olucak ama kağıt üzerinde bir evlilik bu,zamanında görücü üsulüyle evlendirilmişler,aileler tanışıyormuş küçük bir yerde yaşıyorlarmış daha sonra istanbula gelmişler,biz burda tanıştık,eve haftada 2 defa gider ihtiyaçları halleder ve tekrar bana gelir beraber yaşıyoruz biz karısınında para dışında hiçbirşey umurunda değil ihtiyaçları karşılansın yeter,aslında sevgilim biraz vicdan yapıyor,istemiyor ama ayrılalımda diyemiyor kadından bekliyor ailesinin tepkisinden çekindiğinden artık bu durum uzun zamandır beni rahatsız etmeye başlayınca buldum Burak hocayı 0553 371 89 94 telefonunu aradım ve anlattım içinde yaşadığım bu çıkmazı,oda zaten kagıt üzerinde bir zorunluluk bu iş,iki tarafta mutlu değil zaten dedi,ayrılmaları için,araları açılsın uzaklaşssın diye bir celp işlemi yaptı vicdanen rahattım zaten olmayan birşeyi kağıt üzerinde bitirmekti maksadım onu çok seviyordum,çok aşıktım formalite bile kalmamalıydı,işlem geldikten 37 gün sonra sevgilim eve alışveriş yapıp bıraktığı bir gün kadın otur demiş,burda çok mutsuz olduğundan bahsetmiş,tekrar memlekete gitmek istediğinden,kendini çok yalnız hisset tiğinden,annesinede bu durumu anlattığından ve zaten adı evlilik olan yaşadıkları şeyin artık bir zorunluluk haline geldiği için ayrılmak istediğinden bahsetmiş,oda sen bilirdin haklısın demiş,bunu akşamına gelip bana söyledi yalnış anlamasın diye yorum yapmadım bencede hayırlısı dedi sadece ve içimden Burak hocaya dua ettim mahkeme işleri var bu hafta boşanıcaklar burak hocam sen beni sevdiğime kavuşturdun ALLAH razı olsunnn

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here