Ana sayfa Medyum ve Medyum Hoca Listesi Medyum Abdullah Hoca

Medyum Abdullah Hoca

64
1

Medyum Abdullah Hoca şikayetleri konulu bu yazımızda Abdullah hoca’nın internet ortamındaki tüm yorumlarını toplamaya karar verdik. Sizler de abdullah hoca ile ilgili fikirlerinizi bu yazımıza yorum olarak yazabilirsiniz.

Bilindiği üzere internet üzerinde bir çok medyum uzaktan işlem yapmaktadır. Bu işlemlerin uzaktan olmasının pandemi döneminde oldukça faydasını görüyoruz. İnsanlarla temas etmemenin bu kadar önemli olduğu durumlarda Medyumlar yaptıkları ile göz önüne çıkmaktadır. Zaten daha önceden de uzaktan işlem yapan medyumlar şimdi bu dönemde iyice gündem olmaktadır.

Peki Medyum Abdullah hoca güvenilir mi, dolandırıcı mı? Ve kendisi kimdir, hakkında yapılan yorumlar nelerdir hep birlikte bilgi paylaşımı yapacağız.

Medyum Abdullah Hoca Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Genel olarak insanların birçoğu sıkıntılı yaşamlarına değişik bir süreç ekleyerek hayatlarındaki o durumları bir miktar düzeltmeyi düşünmektedir. Bundan dolayı da olabildiğince farklı yollar aramaktadırlar. Buna bağlı olarak çözüm yollarını arayan ve çözüm yollarının kısıtlılığından da yakınan insanlar bir müddet sonra medyumlarla ilgilenmeye ve çeşitli şekilde medyumlar hakkında da bilgi almaya çalışmaktadırlar. Bundan dolayı Medyum Abdullah Hoca tarzındaki medyumları araştırarak kendilerinin çıkış yollarını da oluşturmaya çalışmaktadırlar. Bu çıkış yollarını da medyumlar hakkındaki yazılardan elde etmeyi ummaktadırlar.

Medyum Abdullah Hoca Yorumları Nelerdir

Bu yazıların kendi hayatlarına olan etkisini de görmek isteyen insanlar, bu deneyimlerini de belirtme amacıyla çeşitli şekillerde olabildiğince açık bir biçimde medyumlar hakkında da yorumlarını yapmaktadırlar. Öyle ki Medyum Abdullah Hoca ile ilgili de insanların şayet bir deneyimi olduysa bunları bildireceklerdir. Çünkü medyumların hakkında yapılmış ya da yapılacak olan bilgiler genel anlamda diğer insanların hayatlarına da sirayet etmektedir. Bundan dolayı bir tür yol gösterici ya da fikir edinilmesi gereken yerler olması bakımından, medyum araştırması yapan bir insanın direk olarak yorumlara bakarak çeşitli yollara çıkması da beklenilecek şeylerden biridir. Buna ek olarak insanlar gerçek yaşamlarından gerçek deneyimlerini paylaşması bakımından da bir tür birincil kaynak özelliği görmektedir.

Medyum Abdullah Hoca Hakkında Şikayet

Birçok insanın her yaşadığı olay hakkında da çeşitli şekillerde şikayetleri olabilmektedir. Çünkü inşalar genel olarak memnun seviyesi düşük canlılardır. Bu yüzden çoğu durumdan şikayetçi olabilmektedirler. Bunlardan biri de medyumlarla alakalı yaşadıkları olaylar hakkında yapmış oldukları şikayetlerdir. Özellikle Medyum Abdullah Hoca ile ilgili insanların bir takım şikayetleri olabilir. Bunun için bu şikayetleri iyi bir analiz etmek çıkılacak medyumlarla iletişim yolunda olabildiğince fayda sağlayacaktır. Çünkü insanların yapmış oldukları çeşitli şikayetler de geri adım atılmasına ya da tam tersi daha iyi bir adıma da neden olabilecektir.

Medyum Abdullah Hoca Dolandırıcı mı Yoksa Güvenilir mi

Bütün yaşamları boyunca insanlar hayatlarında birçok kez aynı soruları çeşitli durumlar için sorabilmektedirler. Bunun nedeni bu sorular çerçevesinde şekillenecek olan hayatlarını daha iyi bir şekilde ilerletme isteğidir. Bu yüzden medyumların dolandırıcı mı yoksa güvenilir mi diye sormaları normal karşılanabilecek bir şeydir. Çünkü ikili ilişkilerimizde de bu tür soruları sorup çeşitli cevaplar aramaktayız. Bu tür soruların genel bir cevabı daha çok insanların yapmış oldukları yorumlarda yatmaktadır.

İçeriği beğendiniz mi?
[Total: 1 Average: 5]

1 YORUM

  1. Mutluluk bazen bir kuş misali tutmasını ve kıymetini bilmek gerek, harika bir ilişkim vardı 6 aydır. Ama sanırım sevgilimin Fazla ilgisi beni çok şımarttı, son zamanlarda sürekli onu tersler oldum ve ilişkimize çok zedeledim ve benden kopmasın da beni bırakmasına ben sebep oldum annem hep derdi bir insan ne ederse kendine eder diye ben resmen kendi kuyumu kendim kazdım ve bir bitişe imza attım, ama ayrıldıktan sonra anladım ki onsuz ben bir hiçmişim, onunla hayatım çok renkli iyiymiş ,kıymetini bilememişim bu durumda kendi çabalarımla döndüremedim için netten Burak Hoca’nın 0553 371 89 94 nolu telefonunu aradım konuştuk bana gideni geri getirme Aşk celbi işlemi yaptı, 15 gün içinde de işleme mi gönderdi üzerimde taşımaya başladım haftalar sonra ortak arkadaşından bir telefon geldi yemeğe çıkalım hep birlikte dedi sonra öğrendim ki sevgilimi organize etmiş barışmak için bugün çok konuştuk özür diledim o da bensiz olamayacağını söyledi sarıldık ağlaştık şu anda iki aydır eskisinden çok daha güzel giden bir ilişkim var çok teşekkür ederim Burak hocam sayende

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here